Snežienkova 1/A, 971 01 Prievidza
SK
CS
Online školenia - Všetky školenia je možné absolvovať online! Využite 30% zľavu na vybrané školenia! Všetky informácie nájdete v aktualitách.

PhDr. Ján Barica

Absolvent a doktorand pedagogickej psychológie a pedagogiky. Autor a lektor motivačných a sociálno-psychologických programov. Diagnostik osobnostného potenciálu, špecialista na projektívne metódy psychologickej diagnostiky osobnosti ZZT, LUSCHER a HAND TEST. Tréner, kouč a mentor manažérov, marketérov a obchodných tímov. Poradca pre osobný a kariérny rast a konzultant krízového manažmentu. Od roku 1993 pôsobil vo viac ako 130 firmách v Slovenskej a Českej republike.

Vzdelanie:

Absolvent psychológie a pedagogiky na univerzite J.A. Komenského v Bratislave a postgraduálneho štúdia na Karlovej univerzite v Prahe. Je držiteľom certifikátu pre vedenie sociálnopsychologických výcvikov a psychoteriapie. Je držiteľ certifikátu pre firemný outplacement od britskej spoločnosti DBM. Má dlhoročné skúsenosti z pôsobenia na pozícii súdneho znalca, lektora programov pre deti s poruchami správania a poradcu v predmanželskom a manželskom poradenstve. Je expert v psychologickej diagnostike a špecialista na diagnostiku projektívnymi metódami. 

Prax a nadobudnuté skúsenosti:

Manažérske skúsenosti získal na pozíciách vedúceho diagnostického strediska, v komerčnej banke ako vedúci sekcie vzdelávania, v IT spoločnosti na pozícii obchodného riaditeľa a ako obchodný a výkonný riaditeľ v stavebnej spoločnosti. Často je angažovaný ako krízový manažér predaja v obchodných spoločnostiach v ČR a SR. Obchodnú prax nadobudol predajom špecializovaného sortimentu dennej spotreby, finančných a poistných produktov, farmaceutických prípravkov a investičných projektov. Aktuálne pôsobí aj ako konzultant a lektor manažérskych a obchodných programov pre majiteľov autoservisov v SR a ČR  v sieti ProfiAuto Servis.

Lektorské skúsenosti:

Je autorom a lektorom tréningových programov pre výkonný manažment a obchodníkov vo výrobných a obchodných spoločnostiach ako aj koučom, supervízorom a poradcom pre predaj, projektové riadenie a rozvoj ľudských zdrojov. V spolupráci s vydavateľstvom TREND zorganizoval 1. konferenciu obchodného manažmentu v SR. Bol vedúcim tímu autorov publikácie „Vedenie a riadenie s.r.o.“ z vydavateľstva Verlag Dashofer.
 

Referencie

ContiTech Vibration Control Slovakia s.r.o.; Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s; DHL Logistics Slovakia, spol. s r.o.; ACCOM Czech, a.s.; AREPO, s.r.o.; ARTRA s.r.o.; ASBIS SK spol. s.r.o.; AUTO - IMPEX spol. s r.o.; AVIS s.r.o.; B C S R, s.r.o.; Boehringer Ingelheim RCV GmbH; Capital & Financial Protection, s.r.o.; ČSOB Leasing, a.s.; ČSOB stavebná sporiteľňa, a.s.; eGroup Solutions, a.s.; Embraco Slovakia s.r.o.; EOS-KSI Slovensko, s.r.o.; Ericsson Slovakia spol. s r.o.; FaxCopy a.s.; FERONA Slovakia, a.s.; GEMI s.r.o.; HEINEKEN Slovensko, a.s.; K A S I C O, a.s.; KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group; Ministerstvo financií Slovenskej republiky; MERCK spol. s r.o.; Moto-Profil  Sp. z o.o.; Mercedes-Benz Slovensko; NetSuccess, s.r.o.; Orange Slovensko, a.s.; ORIFLAME SLOVAKIA s.r.o.; Prvá stavebná sporiteľňa, a.s.; SHARK Computers, a.s.; Slovenská poisťovňa a.s.; Slovenská sporiteľňa a.s.; Tatrabanka a.s.; UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť; UNIMED PHARMA, spol. s.r.o.; Všeobecná úverová banka, a.s.

Školenia