Hurbanovo námestie 19/45, 972 01 Bojnice

Produkty

Aktuality

Školenie Interný audítor systému manažérstva BOZP podľa novej normy ISO 45001 (bývalá OHSAS 18001)

20.11.2018 otvárame školenie Interný audítor systému manažérstva BOZP už podľa novej normy ISO 45001

Zobraziť viac

Vitajte na novej stránke

Spustili sme novú webovú stránku a informačný systém CeMS pre spravovanie Vašich objednávok. Veríme, že nová stránka bude pre Vás prehľadnejšia, jednoduchšia a krajšia. Ešte dokončujeme posledné detaily stránky ako aj informačného systému a tak prosíme prepáčte, ak náhodou nájdete nedostatky. Zároveň, ak sa tak stane, napíšte nám na cems@cems.sk alebo využite četové políčko vpravo dole.

Zobraziť viac

Blog

Ako ovplyvniť obchodné výsledky Vašej spoločnosti

Obchodné výsledky a získavanie nových zákazníkov je jeden z najčastejšie riešených bodov na poradách takmer každej spoločnosti nastavenej na rast. Reálne dosahovanie výsledkov je však už menej obľúbená téma. Hlavne z pohľadu realizácie. Možností a spôsobov je viacero. Výhovoriek ako sa to nedá ešte viac. Otvorte svoju myseľ a poďme sa spolu pozrieť na možnosti, ktoré pozitívne ovplyvňujú obchodné výsledky.

Zobraziť viac

Ako udržať metódu 5S funkčnú

V prvom rade treba priznať, že neexistuje presný návod ako metódu 5S udržať. Ani my Vám tu neprezradíme nejaké revolučné riešenie. Bolo by to veľmi jednoduché. Pokúsime sa Vám poskytnúť zopár rád a trikov tak, aby Vaši zamestnanci nepovažovali 5S za otravovanie a aby spolupracovali na jej udržiavaní a funkčnosti.

Zobraziť viac

Revízia normy ISO 19011:2018

Medzinárodná norma pre systémy manažérstva auditu ISO 19011 bola 3.7.2018 aktualizovaná a publikovaná Medzinárodnou organizáciou pre normalizáciu (ISO). Je to už tretie vydanie, ktoré ruší a nahrádza druhé vydanie (ISO 19011:2011), ktoré bolo technicky revidované.

Zobraziť viac

Referencie