Hurbanovo námestie 19/45, 972 01 Bojnice

Produkty

Aktuality

Koniec prechodného obdobia noriem ISO 9001 a ISO 14001

Prechodné obdobie noriem ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004 končí tento rok v septembri. Po skončení prechodného obdobia už nebudú dané normy platné. Taktiež certifikácia na tieto normy po uplynutí tejto doby už nebude možná. Pre organizácie, ktoré odkladali rozhodnutie o revízií noriem na nové verzie ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015 je najvyšší čas aktualizovať si svoju dokumentáciu a absolvovať recertifikačný audit.

Zobraziť viac

10% zľava na predajné zručnosti!

Využite 10% zľavu na otvorené školenie predajných zručností I. , ktoré sa bude konať 28.-29.3. 2018 v Bratislave. Získate vedomosti z oblasti presvedčivého predaja, akvizície nových klientov, vyjednávania a riadenia obchodného tímu. Prihlášku nájdete na nasledovnom odkaze.

Zobraziť viac

Vitajte na novej stránke

Spustili sme novú webovú stránku a informačný systém CeMS pre spravovanie Vašich objednávok. Veríme, že nová stránka bude pre Vás prehľadnejšia, jednoduchšia a krajšia. Ešte dokončujeme posledné detaily stránky ako aj informačného systému a tak prosíme prepáčte, ak náhodou nájdete nedostatky. Zároveň, ak sa tak stane, napíšte nám na cems@cems.sk alebo využite četové políčko vpravo dole.

Zobraziť viac

Blog

ROZHOVOR: Čo je Lean Six Sigma

Lean Six Sigma je súbor techník a nástrojov, ktorý pomáha zabrániť stratám materiálu, energie, zákazníkov a ľudských zdrojov. V strede pozornosti je zákazník, ako externý činiteľ a zamestnanec, ako interný a najdôležitejší činiteľ. Lean Six Sigma je cesta úprimnosti, pokory a snahy robiť ľudí spokojnejšími.

Zobraziť viac

AKTUALIZÁCIA: Revízia systému manažérstva BOZP (ISO 45001) je schválená!

AKTUALIZÁCIA: Revízia normy ISO 45001 (systém manažérstva BOZP) je schválená a plánované vydanie je na 12.03.2018! Ak už máte certifikáciu OHSAS 18001 absolvovanú, tak je pre Vás v záujme udržania platnosti certifikátu dôležité postupne prejsť na ISO 45001.

Zobraziť viac

Harmonizácia manuálov FMEA publikovaných VDA a AIAG

Spoločnou iniciatívou predstaviteľov AIAG a VDA, inštitúcií, ktorých každá má svoju vlastnú príručku pre analýzu možných chýb FMEA, boli usporiadané stretnutia medzi zástupcami týchto dvoch inštitúcií s cieľom zjednotiť tieto metodiky.

Zobraziť viac

Referencie