Snežienkova 1/A, 971 01 Prievidza
SK
CS
Online školenia - Všetky školenia je možné absolvovať online! Využite 30% zľavu na vybrané školenia! Všetky informácie nájdete v aktualitách.

Opäť školíme prezenčnou formou!

V súvislosti s priaznivo sa vyvíjajúcou situáciou súvisiacou s COVID-19 a rušením mnohých zákazov sme aj my začali organizovať prvé inhouse školenia klasickou prezenčnou formou.

Táto nepríjemná situácia nás naučila využívať moderné technológie, ktorými sme dlhodobo obklopení, no z akejsi zotrvačnosti sme ich využívali len minimálne. Spoločnosť CeMS pristupovala počas celého trvania mimoriadne zodpovedne ku všetkým zainteresovaným stranám, realizovali sme online školenia, online audity, online konzultácie a poradenstvo. Zaznamenali sme na ne mimoriadne pozitívne ohlasy a pre veľký záujem sme sa zatiaľ rozhodli pokračovať v realizácii verejných termínov online školení aj po skončení mimoriadneho stavu.

Veľmi nás zaujíma Váš názor, radi by sme Vám dali priestor na vyjadrenie sa v anonymnom dotazníku, kde sa pýtame akú formu školenia by ste preferovali v budúcnosti. Anketu nájdete na nasledovnom odkaze: https://forms.gle/AadZXUjvNZTyYsQy7 

Vybrané vnútrofiremné inhouse školenia bude možné realizovať podľa preferencií zákazníka prezenčnou alebo online formou. V prípade záujmu sme Vám k dispozícii a radi Vám vypracujeme cenovú ponuku na akúkoľvek formu vzdelávania pre Vašu spoločnosť.

Aj napriek rapídnemu poklesu školení počas prvých týždňov karantény sme s našimi lektormi nezaháľali a začali sme pre Vás pripravovať novinky vo forme online webinárov. Čoskoro Vám ich predstavíme.