Snežienkova 1/A, 971 01 Prievidza
SK
CS
EN

E-learning

Spoločnosť CeMS ako vzdelávacia organizácia neustále rozširuje platformy podporujúce efektívne vzdelávanie. Medzi najmodernejší spôsob výučby patrí e-learning. Ide o vysoko efektívny prostriedok ako vzdelávať účastníkov odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

E-learning funguje ako webová aplikácia. Tento systém je vyvinutý špeciálne pre Vás naším IT oddelením, nejde o žiadny zakúpený systém a preto Vám vieme zabezpečiť plnú podporu pri výučbe.  Na začatie vzdelávania nepotrebujete nič iné okrem PC, notebooku, smartfónu alebo tabletu a pripojenia na internet. Nevyžadujú sa žiadne špeciálne inštalácie.

Naše e-learningové kurzy budeme neustále rozširovať na základe Vašich podnetov. Tešíme sa, že Vám pomáhame v neustálom zlepšovaní a vzdelávaní.

Zoznam e-learningových kurzov:

Zobraziť
90,- €
108,- € s DPH
Zobraziť
38,- €
45,60 € s DPH
Zobraziť
79,- €
94,80 € s DPH

Time management a Stress management– Ako riadiť svoj čas

PhDr. Martin Zibrín, PhD., MBA 2 hod. 16 lekcií
Zobraziť
49,- €
58,80 € s DPH

E-learning je časovo aj odborne zostavený tak, aby poskytol základné a potrebné informácie k jednotlivým témam. Po absolvovaní e-learningu bude účastník ovládať základnú problematiku metód. Bude vedieť kedy a kde využiť jednotlivé metódy.
Po zakúpení e-learningu získate prístup ku školeniu, ktoré môžete absolvovať kedykoľvek. Môžete ho absolvovať celé naraz alebo postupne po častiach. Systém si zapamätá kde ste skončili a následne budete môcť vo vzdelávaní kedykoľvek pokračovať.

Po úspešnom absolvovaní e-learningového školenia získate elektronické osvedčenie.
 
Online školenia prebiehajú v reálnom čase a sú interaktívne. Po zakúpení online školenia účastník obdrží email s presným časom, kedy je potrebné prihlásiť sa na školenie. Školenie účastník absolvuje za účasti lektora, na ktorého sa vie obrátiť s rôznymi otázkami, či už formou chatu alebo priamo pomocou mikrofónu.
Online školenia trvajú minimálne 4 hodiny a niektoré sú rozdelené aj na viac dní. Jednotlivé témy sa prechádzajú detailnejšie s možnosťou riešiť konkrétne podmienky a praktické príklady. Online školenia sú vhodné hlavne pre účastníkov, ktorí potrebujú podrobne získať alebo prehĺbiť vedomosti o jednotlivých témach. Viac o online školeniach nájdete TU.

Po absolvovaní online kurzu obdržíte certifikát.

 

1. Výber e-learningového kurzu:

V sekcií e-learning si účastník zvolí požadované školenie. Jednotlivé školenia sa taktiež nachádzajú v časti školenia, kde pri metódach, ktoré majú aj možnosť e-learningu nájdete ikonku e-learningu:
 

 

2. Prihlásenie

E-learningy CeMS sú prístupné len pre registrovaných účastníkov. Je to z dôvodu aby ste vždy mali prístupné školenie presne od tej časti, kde ste skončili a budete mať vždy prehľad o všetkých Vašich zakúpených e-learningoch ako aj prístup k osvedčeniam. 

Po vybratí konkrétneho kurzu Vás systém vyzve k tomu aby ste sa prihlásili. V prípade, ak ste u nás prvý krát, je potrebné sa registrovať. 

Vľavo hore máte možnosť prepínať medzi jednotlivými možnosťami. Taktiež, ak ste už registrovaný a zabudli ste heslo viete si ho obnoviť. 

 

Po prihlásení / registrácií Vám systém povolí kúpu e-learningu. 

 

3. Kúpa e-learningového školenia

Prihlásený účastník si vyberie kurz a prihlási sa na kurz. Odošle objednávku, na základe ktorej príde účastníkovi informačný email s pokynmi na zaplatenie kurzu. Kurz sa Vám otvorí až po pripísaní hotovosti na účet CeMS. V prípade platby kartou pomocou platobnej brány budete mať kurz k dispozícii okamžite po vykonaní úhrady.

TIP: Na urýchlenie procesu nám môžete na email cems@cems.sk odoslať potvrdenie o platbe. Na základe potvrdenia Vám automaticky otvoríme e-learning. 
 

4. Spustenie e-learningu

Zeleným tlačidlom pri e-learningovom kurze spustíte prezentáciu. 

 

Každý kurz je rozdelený do lekcií, po ktorých väčšinou nasledujú kontrolné otázky. Na úspešné absolvovanie kurzu je potrebné si prezrieť všetky lekcie a správne odpovedať na všetky kontrolné otázky. 

Každá lekcia má nastavenú dĺžku trvania počas ktorej nie je možné lekciu preskočiť. Ak ste už ale lekciu absolvovali môžete sa k nej kedykoľvek vrátiť kliknutím na danú tému v obsahu na ľavej strane obrazovky. Absolvované lekcie sú farebne odlíšené, od lekcií, ktoré je ešte potrebné absolvovať. 
 

Kontrolné otázky:
Nachádzajú sa v kurze po dôležitých lekciách. Slúžia na potvrdenie si získaných vedomostí. Sú zostavené formou testu a bez ich úspešného zdolania Vás systém nepustí ďalej. 

 

5. Ukončenie e-learningu a obdržanie osvedčenia

Po úspešnom absolvovaní celého e-learningu získa účastník kurzu osvedčenie, ktoré mu systém automaticky odošle na emailovú adresu. 
Absolvovaný e-learning má vždy k dispozícií po prihlásení sa do systému CeMS v sekcií moje e-learningy. 

 

V prípade, ak máte na nás ďalšie otázky ohľadom e-learningu alebo máte záujem o ďalšie vzdelávanie neváhajte nás kontaktovať. Ak ste spoločnosť a máte záujem o sprístupnenie e-learningov pre Vašich zamestnancov radi Vám pripravíme individuálnu cenovú ponuku. 

+421 908 345 320
cems@cems.sk

V každom e-learningovom školení nájdete lekciu označenú znakom „Zadarmo na vyskúšanie“.  Táto lekcia je pre každého bezplatná. Slúži Vám na to, aby ste si vytvorili predstavu o našich elearningových školeniach a vedeli sa rozhodnúť, či si jednotlivé elearningové školenia objednáte. Neváhajte a pozrite si bezplatne lekciu z oblasti, ktorá Vás zaujíma.