Snežienkova 1/A, 971 01 Prievidza
SK
CS

E-learning

Spoločnosť CeMS ako vzdelávacia organizácia neustále rozširuje platformy podporujúce efektívne vzdelávanie. Medzi najmodernejší spôsob výučby patrí e-learning. Ide o vysoko efektívny prostriedok ako vzdelávať účastníkov odkiaľkoľvek a kedykoľvek. 

E-learning funguje ako webová aplikácia. Tento systém je vyvinutý špeciálne pre Vás naším IT oddelením, nejde o žiadny zakúpený systém a preto Vám vieme zabezpečiť plnú podporu pri výučbe.  Na začatie vzdelávania nepotrebujete nič iné okrem PC, notebooku, smartfónu alebo tabletu a pripojenia na internet. Nevyžadujú sa žiadne špeciálne inštalácie. 

Naše e-learningové kurzy budeme neustále rozširovať na základe Vašich podnetov. Tešíme sa, že Vám pomáhame v neustálom zlepšovaní a vzdelávaní.

 

Aký je rozdiel medzi e-learningom a online kurzami na našej stránke?

E-learning je časovo aj odborne zostavený tak, aby poskytol základné a potrebné informácie k jednotlivým témam. Po absolvovaní e-learningu bude účastník ovládať základnú problematiku metód. Bude vedieť kedy a kde využiť jednotlivé metódy. 

Po zakúpení e-learningu získate prístup ku školeniu, ktoré môžete absolvovať kedykoľvek. Môžete ho absolvovať celé naraz alebo postupne po častiach. Systém si zapamätá kde ste skončili a následne budete môcť vo vzdelávaní kedykoľvek pokračovať. 

Po úspešnom absolvovaní e-learningového školenia získate elektronické osvedčenie.

 

Online školenia prebiehajú v reálnom čase a sú interaktívne. Po zakúpení online školenia účastník obdrží email s presným časom, kedy je potrebné prihlásiť sa na školenie. Školenie účastník absolvuje za účasti lektora, na ktorého sa vie obrátiť s rôznymi otázkami, či už formou chatu alebo priamo pomocou mikrofónu.

Online školenia trvajú minimálne 4 hodiny a niektoré sú rozdelené aj na viac dní. Jednotlivé témy sa prechádzajú detailnejšie s možnosťou riešiť konkrétne podmienky a praktické príklady. Online školenia sú vhodné hlavne pre účastníkov, ktorí potrebujú podrobne získať alebo prehĺbiť vedomosti o jednotlivých témach. Viac o online školeniach nájdete TU.
Po absolvovaní online kurzu obdržíte certifikát.

 

Ako prebieha e-learning od CeMS

1. Výber e-learningového kurzu:

V sekcií e-learning si účastník zvolí požadované školenie. Jednotlivé e-elearningy sa taktiež nachádzajú v časti školenia, kde pri metódach, ktoré majú aj možnosť e-learningu nájdete ikonku e-learningu:
 

 

2. Prihlásenie

E-learningy CeMS sú prístupné len pre registrovaných účastníkov. Je to z dôvodu, aby ste vždy mali prístupné školenie presne od tej časti, kde ste skončili a budete mať vždy prehľad o všetkých Vašich zakúpených e-learningoch ako aj prístup k osvedčeniam. 

Po vybratí konkrétneho e-learningu Vás systém vyzve k tomu aby ste sa prihlásili. V prípade, ak ste u nás prvý krát, je potrebné sa registrovať. 

Vľavo hore máte možnosť prepínať medzi jednotlivými možnosťami. Taktiež, ak ste už registrovaný a zabudli ste heslo viete si ho obnoviť. 

 

Po prihlásení / registrácií Vám systém povolí kúpu e-learningu. 

 

3. Kúpa e-learningového školenia

Prihlásený účastník si vyberie e-learningové školenie a prihlási sa. Odošle objednávku, na základe ktorej príde účastníkovi informačný email s pokynmi na zaplatenie e-learningového školenia. E-learning sa Vám otvorí až po pripísaní hotovosti na účet CeMS. V prípade platby kartou pomocou platobnej brány budete mať kurz k dispozícii okamžite po vykonaní úhrady.

TIP: Na urýchlenie procesu nám môžete na email cems@cems.sk odoslať potvrdenie o platbe. Na základe potvrdenia Vám automaticky otvoríme e-learning. 
 

4. Spustenie e-learningu

Zeleným tlačidlom pri e-learningovom kurze spustíte prezentáciu. 

 

Každé e-learningové školenie je rozdelené do lekcií, po ktorých väčšinou nasledujú kontrolné otázky. Na úspešné absolvovanie e-learningového školenia je potrebné si prezrieť všetky lekcie a správne odpovedať na všetky kontrolné otázky. 

Každá lekcia má nastavenú dĺžku trvania počas ktorej nie je možné lekciu preskočiť. Ak ste už ale lekciu absolvovali môžete sa k nej kedykoľvek vrátiť kliknutím na danú tému v obsahu na ľavej strane obrazovky. Absolvované lekcie sú farebne odlíšené, od lekcií, ktoré je ešte potrebné absolvovať. 
 

Kontrolné otázky:
Nachádzajú sa v e-learningovom školení po dôležitých lekciách. Slúžia na potvrdenie si získaných vedomostí. Sú zostavené formou testu a bez ich úspešného zdolania Vás systém nepustí ďalej. 

 

5. Ukončenie e-learningu a obdržanie osvedčenia

Po úspešnom absolvovaní celého e-learningu získa účastník kurzu osvedčenie, ktoré mu systém automaticky odošle na emailovú adresu. 
Absolvovaný e-learning má vždy k dispozícií po prihlásení sa do systému CeMS v sekcií moje e-learningy. 

 

V prípade, ak máte na nás ďalšie otázky ohľadom e-learningu alebo máte záujem o ďalšie vzdelávanie, neváhajte nás kontaktovať. Ak ste spoločnosť a máte záujem o sprístupnenie e-learningov pre Vašich zamestnancov, radi Vám pripravíme individuálnu cenovú ponuku. 

+421 908 345 320
cems@cems.sk

 

Zoznam e-learningových kurzov:

 

Názov Školenie Cena
Zákon o ochrane osobných údajov v súlade s nariadením EÚ - GDPR 38,- €
45,60 € s DPH
FMEA podľa novej harmonizovanej príručky AIAG & VDA 90,- €
108,- € s DPH
79,- €
94,80 € s DPH
38,- €
45,60 € s DPH
Time Management 49,- €
58,80 € s DPH