Snežienkova 1/A, 971 01 Prievidza
SK
CS
Online školenia - Všetky školenia je možné absolvovať online! Využite 30% zľavu na vybrané školenia! Všetky informácie nájdete v aktualitách.

CeMS presťahovaná do nových priestorov!

 

 

S potešením Vám oznamujeme, že spoločnosť CeMS, s.r.o. sa presťahovala do nových, väčších a krajších priestorov. Presun bol vzhľadom na neustály rast viac ako potrebný a budeme radi, keď nás prídete navštíviť. 

 

Nová adresa spoločnosti:

CeMS, s.r.o.

Snežienkova 1/A, Prievidza, 971 01

 

Prečo nové priestory?

Spoločnosť CeMS vďaka Vám a Vašej spokojnosti posledné roky rástla a veríme, že tento trend sa ešte nezastavil. V priestoroch v Bojniciach sme sa už tlačili, nehovoriac o tom, že ani my a ani naši zákazníci nemali kde parkovať (hlavne v letnej sezóne). Nové sídlo je v kľudnej okrajovej časti mesta Prievidza s vyhradenými parkovacími priestormi. 

Základ úspešnej spoločnosti tvorí tím ľudí, ktorí sa denno denne podieľajú na fungovaní. Hlavne kvôli ním sme rozšírili priestory aby sa v práci cítili lepšie. 

 

Za našu prácu hovoria výsledky a zvyšujúci sa počet zákazníkov. Preto neustále rozširujeme náš tím odborníkov, lektorov a audítorov. Ak máte záujem s nami spolupracovať neváhajte sa nám ozvať. Pozície, ktoré momentálne hľadáme nájdete v časti kariéra CeMS. 

 

Tešíme sa na Vašu návštevu a budúcu spoluprácu.

Váš tím CeMS.