Snežienkova 1/A, 971 01 Prievidza
SK
CS

Spoločnosť CeMS podporuje cez Vianoce aj 4-nohých miláčikov bez domova

KATEGÓRIA

 

Sme zástancom, že každý by mal nájsť svoj darček pod stromčekom. Tento rok naša spoločnosť CeMS vybrala v rámci Vianočnej pomoci 4-nohých miláčikov bez domova. Konkrétne išla pomoc v hodnote 600€ pre 3 vybrané združenia, ktoré zabezpečujú dočasnú alebo dlhodobú starostlivosť pre psov a mačky. 

Na začiatku sme oslovili združenia s definovaním požiadaviek, čo by bolo pre nich najviac potrebné a prínosné v rámci našej pomoci. 

Naša pomoc putovala pre:

  • Združenie Prievidzská labka, kde sa stav dočasnej a dlhodobej starostlivosti pohybuje okolo 20 mačiek. 
  • Handlovský útulok, ktorý je pod vedením policajného zboru a aktuálne mal v starostlivosti 7 psíkov.  
  • Rodinu z Bojníc, ktorá mala aktuálne v dočasnej alebo dlhodobej starostlivosti dokopy 15 mačiek a 4 psíkov. 

V rámci prieskumu sme zistili, že sa ako pomoc zíde kvalitná strava a zverlit pre mačky a pre psíkov bola požiadavka na kvalitné konzervy. V spolupráci s veterinárnou klinikou ZOOVET Prievidza sme vybrali vhodné a kvalitné krmivo.

Zároveň by sme sa radi poďakovali za odborné rady ohľadom krmiva a poskytnuté zľavy, aby bola naša pomoc čo najefektívnejšia a chutila obdarovaným psom a mačkám.

Naša pomoc obsahovala:

  • 84 mačacích kapsičiek Calibra rôznych príchutí
  • 60 konzerv pre psíkov Calibra 500g rôznych príchutí
  • 2 x 10kg balenia granúl pre mačky 
  • 8 x 10kg balení zverlitu pre mačky 

Krmivo sme našli pod Vianočným stromčekom včas a 23.12. sme ho stihli rozniesť na uvedené miesta. Veríme, že naša Vianočná pomoc chutila a padla na úžitok. 

Ďakujeme klientom CeMS za podporu a dôveru v roku 2022. Vďaka Vám môžeme aspoň raz za čas pomôcť tým, ktorí potrebujú podať pomocnú ruku alebo labku.  

 

Podobné články

Efektívna komunikácia v digitálnej dobe

Efektívna komunikácia v digitálnej dobe

KATEGÓRIA

Efektívna komunikácia je základom každého úspešného tímu alebo organizácie. V dnešnej digitálnej dobe sme neustále v spojení a komunikujeme prostredníctvom rôznych kanálov, ale môže sa ľahko stať, že stratíme umenie efektívnej komunikácie. Keďže si čoraz viac zvykáme pracovať na diaľku, je dôležité pamätať na to, že efektívna komunikácia je nevyhnutná na dosiahnutie úspešného výsledku.

Zobraziť viac
Nová verzia VDA 6.3:2023 – Zameranie na silné stránky

Nová verzia VDA 6.3:2023 – Zameranie na silné stránky

KATEGÓRIA

Nová edícia štandardu VDA 6.3 bola od 09.11.2022 sfinalizovaná a poskytnutá tímu VDA odborníkov na pripomienkovanie a prípadné zmeny. Nová verzia VDA 6.3:2023 bola oficiálne zverejnená v januári 2023.

Zobraziť viac
Aké výhody prináša whistleblowing?

Aké výhody prináša whistleblowing?

KATEGÓRIA

V prvom rade treba pripomenúť zákonu povinnosť na základe zákona č. 54/2019 Z.z., kedy zamestnávateľ, ktorý zamestnáva najmenej 50 zamestnancov, a zamestnávateľ, ktorý je orgánom verejnej moci, ktorý zamestnáva najmenej 5 zamestnancov, je povinný určiť organizačnú zložku alebo osobu, ktorá plní úlohy zamestnávateľa v súvislosti s preverovaním oznámení.

Zobraziť viac
Začíname s ISO normami - Potrebujem na zavádzanie systému manažérstva ISO konzultanta?

Začíname s ISO normami - Potrebujem na zavádzanie systému manažérstva ISO konzultanta?

KATEGÓRIA

Ak práve začínate svoju cestu k dosiahnutiu certifikácie systémov manažérstva ktorejkoľvek normy ISO, môžete naraziť na otázku kde začať a ako pristupovať k tomuto projektu. Môžete mať zamestnancov, ktorí môžu pomáhať rozvíjať váš systém manažérstva, často si však uvedomíte, že potrebujete zaangažovať špecialistu.

Zobraziť viac

Newsletter