Snežienkova 1/A, 971 01 Prievidza
SK
CS
EN

Spoločnosť CeMS podporuje cez Vianoce aj 4-nohých miláčikov bez domova

KATEGÓRIA

 

Sme zástancom, že každý by mal nájsť svoj darček pod stromčekom. Tento rok naša spoločnosť CeMS vybrala v rámci Vianočnej pomoci 4-nohých miláčikov bez domova. Konkrétne išla pomoc v hodnote 600€ pre 3 vybrané združenia, ktoré zabezpečujú dočasnú alebo dlhodobú starostlivosť pre psov a mačky. 

Na začiatku sme oslovili združenia s definovaním požiadaviek, čo by bolo pre nich najviac potrebné a prínosné v rámci našej pomoci. 

Naša pomoc putovala pre:

  • Združenie Prievidzská labka, kde sa stav dočasnej a dlhodobej starostlivosti pohybuje okolo 20 mačiek. 
  • Handlovský útulok, ktorý je pod vedením policajného zboru a aktuálne mal v starostlivosti 7 psíkov.  
  • Rodinu z Bojníc, ktorá mala aktuálne v dočasnej alebo dlhodobej starostlivosti dokopy 15 mačiek a 4 psíkov. 

V rámci prieskumu sme zistili, že sa ako pomoc zíde kvalitná strava a zverlit pre mačky a pre psíkov bola požiadavka na kvalitné konzervy. V spolupráci s veterinárnou klinikou ZOOVET Prievidza sme vybrali vhodné a kvalitné krmivo.

Zároveň by sme sa radi poďakovali za odborné rady ohľadom krmiva a poskytnuté zľavy, aby bola naša pomoc čo najefektívnejšia a chutila obdarovaným psom a mačkám.

Naša pomoc obsahovala:

  • 84 mačacích kapsičiek Calibra rôznych príchutí
  • 60 konzerv pre psíkov Calibra 500g rôznych príchutí
  • 2 x 10kg balenia granúl pre mačky 
  • 8 x 10kg balení zverlitu pre mačky 

Krmivo sme našli pod Vianočným stromčekom včas a 23.12. sme ho stihli rozniesť na uvedené miesta. Veríme, že naša Vianočná pomoc chutila a padla na úžitok. 

Ďakujeme klientom CeMS za podporu a dôveru v roku 2022. Vďaka Vám môžeme aspoň raz za čas pomôcť tým, ktorí potrebujú podať pomocnú ruku alebo labku.  

 

Podobné články

Kľúčové body pre efektívne riadenie dokumentácie podľa ISO 9001

Kľúčové body pre efektívne riadenie dokumentácie podľa ISO 9001

KATEGÓRIA

Dokumentácia hrá dôležitú úlohu pri dosahovaní cieľov ISO 9001. Riadenie dokumentácie je súčasťou samotného systému manažérstva kvality. Riadenie dokumentácie zahŕňa procesy a postupy na vytvorenie, aktualizáciu, schvaľovanie, distribúciu, uchovávanie a kontrolu týchto dokumentov.

Zobraziť viac
Norma ISO / IEC 17025 zabezpečí Vášmu laboratóriu exkluzivitu!

Norma ISO / IEC 17025 zabezpečí Vášmu laboratóriu exkluzivitu!

KATEGÓRIA

ISO / IEC 17025 je norma, ktorá sa vzťahuje na laboratóriá rôznych odvetví a zabezpečuje, že sú v praxi dodržiavané štandardy pre laboratórne testovanie a kalibráciu.

Zobraziť viac
Nová legislatíva zákona o ochrane oznamovateľov zvyšuje sankcie

Nová legislatíva zákona o ochrane oznamovateľov zvyšuje sankcie

KATEGÓRIA

Zamestnávateľským organizáciám hrozí za porušenie niektorých povinností vyplývajúcich zo zákona pokuta až do výšky 100-tisíc eur. Navrhovaná legislatíva nadobúda účinnosť 1. apríla 2023, pričom účinnosť niektorých ustanovení by bola odložená do 31. septembra 2023.

Zobraziť viac
Začíname s ISO normami  – vyvraciame 5 mýtov o certifikácií

Začíname s ISO normami – vyvraciame 5 mýtov o certifikácií

KATEGÓRIA

Ak ste už niekedy zvažovali získať certifikáciu podľa jedného alebo viacerých systémov manažérstva ISO, možno ste už počuli, že „je to príliš nákladné“, alebo ste po krátkom prieskume dospeli k záveru, že je to nepotrebné vzhľadom na veľkosť vašej firmy a odvetvie v ktorom podnikáte.

Zobraziť viac

Newsletter