Snežienkova 1/A, 971 01 Prievidza
SK
CS
Online školenia - Všetky školenia je možné absolvovať online! Využite 30% zľavu na vybrané školenia! Všetky informácie nájdete v aktualitách.

Viete aký dopad má nová prísnejšia MDR legislatíva na Vašu organizáciu ?

 

Vážení dovozcovia, distribútori a výrobcovia zdravotníckych pomôcok! 

Viete aký dopad má nová prísnejšia MDR legislatíva na Vašu organizáciu?

 

Ponúkame Vám zrozumiteľný a jasný výklad kľúčových požiadaviek  legislatívy MDR ako aj jednoznačné odpovede na Vaše konkrétne otázky a ich právny výklad, aby ste sa dozvedeli čo presne znamenajú nové požiadavky MDR pre dovozcov, distribútorov a výrobcov v oblasti zdravotníckych pomôcok.

 

Online seminár pre dovozcov a distribútorov ZP:

Ak Vás táto téma aktuálne zaujíma budeme radi ak sa prihlásite sa na náš nový ONLINE SEMINÁR, ktorý organizujeme pre dovozcov a distribútorov ZP v termíne 26.10.2021 v čase od 08.00hod do 14.00hod.

Organizácie certifikované spoločnosťou CeMS a členovia ADL si môžu uplatniť zľavu DIAMOND TICKET vo výške 20% (352€ bez DPH / osoba). V prípade prihlásenia viac ako 3 osôb z jednej spoločnosti bude uplatnená dodatočná zľava 10% na celú objednávku.

 

Naši prednášajúci :

Ing. Martin Tulis (Odborník s dlhoročnými praktickými skúsenosťami problematiky zdravotníckych pomôcok, jednak z pozície vývoja a výroby, tiež tvorby technickej dokumentácie a plnenia regulačných požiadaviek na zdravotnícke prostriedky vrátane posudzovania zhody podľa príslušnej legislatívy. Aktuálne pôsobí ako Vedúci sekcie inšpekcií zdravotníckych pomôcok pre ŠÚKL Praha, ČR - Head of Department - Medical Devices Market Surveillance and Expert Opinion.)

JUDr. Ivan Humeník, PhD. (Od r.2008 poskytuje právne služby poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, spoločnostiam operujúcim v oblasti zdravotníctva/medicínskych činností, farmaceutickým spoločnostiam v advokátskej kancelárii h&h PARTNERS. Podieľa sa aj na činnosti Komory pre medicínske právo - MEDIUS, ktorej vznik spoluinicioval. Je členom Svetovej asociácie medicínskeho práva. Od r. 2019 externe spolupracuje s Ústavom štátu a práva SAV).

 

Online seminár pre výrobcov ZP:

 

Chcete sa dozvedieť čo najviac praktických tipov a konkrétnych rád ako správne implementovať požiadavky MDR v rámci výroby zdravotníckych pomôcok, budeme radi ak sa prihlásite sa na náš nový ONLINE SEMINÁR, ktorý organizujeme pre výrobcov ZP v termíne 24.11.2021 v čase od 08.00hod do 14.00hod.

 

Tešíme sa na Vaše otázky z praxe a interaktívnu účasť.