Snežienkova 1/A, 971 01 Prievidza
SK
CS
EN

Viete aký dopad má nová prísnejšia MDR legislatíva na Vašu organizáciu ?

 

Vážení výrobcovia zdravotníckych pomôcok! 

Viete aký dopad má nová prísnejšia MDR legislatíva na Vašu organizáciu?

 

Po mimoriadne úspešnom online seminári MDR určenému dovozcom, distribútorom a splnomocnencom v oblasti zdravotníckych pomôcok, ktorého sa zúčastnilo vyše 20 účastníkov, Vám opäť ponúkame zrozumiteľný a jasný výklad kľúčových požiadaviek legislatívy MDR ako aj jednoznačné odpovede na Vaše konkrétne otázky, aby ste sa dozvedeli čo presne znamenajú nové požiadavky MDR pre výrobcov v oblasti zdravotníckych pomôcok.

Online seminár pre výrobcov ZP:

 

Chcete sa dozvedieť čo najviac praktických tipov a konkrétnych rád ako správne implementovať požiadavky MDR v rámci výroby zdravotníckych pomôcok, budeme radi ak sa prihlásite sa na náš nový ONLINE SEMINÁR, ktorý organizujeme pre výrobcov ZP v termíne 24.11.2021 v čase od 08.00hod do 14.00hod.

Lektor :

Ing. Martin Tulis (Odborník s dlhoročnými praktickými skúsenosťami problematiky zdravotníckych pomôcok, jednak z pozície vývoja a výroby, tiež tvorby technickej dokumentácie a plnenia regulačných požiadaviek na zdravotnícke prostriedky vrátane posudzovania zhody podľa príslušnej legislatívy. Aktuálne pôsobí ako Vedúci sekcie inšpekcií zdravotníckych pomôcok pre ŠÚKL Praha, ČR - Head of Department - Medical Devices Market Surveillance and Expert Opinion.)

 

Tešíme sa na Vašu aktívnu účasť.

 

Odporúčané školenia:

Názov školenia Trvanie školenia Miesto konania Cena Najbližší termín
1 deň
Firemné školenie Na vyžiadanie
Podľa Vás
1 deň
Firemné školenie Na vyžiadanie
Podľa Vás