Hurbanovo námestie 19/45, 972 01 Bojnice

Vitajte na novej stránke


Spustili sme novú webovú stránku a informačný systém CeMS pre spravovanie Vašich objednávok. 

 

Nové prihlasovanie na kurzy!
S novou stránkou prichádza aj nová doba prihlasovania na kurzy. Systém je plne elektronický, takže už nie je potrebné pracné vypisovanie prihlášok. Vaše údaje si zapamätá a na ďalšie školenie sa prihlásite jednucho pár klikmi.  Kurzy sú prehľadne rozkategorizované a zoskupené všetky v sekcií školenia. 

 

Zrýchlili sme!
Stará stránka nezvládala neustále zvyšujúci sa nápor návštevníkov. Nový web je optimalizovaný a rýchlosť načítania sa rapídne zrýchlila. 

 

Prehľadné vyhľadávanie!
Na našej stránke sa už nestratíte. Na vrchnej lište nájdete vyhľadávanie, ktoré slúži na vyhľadávanie kľúčových slov na celej stránke. V sekcií školenia nájdete filter, ktorý Vám vyfiltruje školenia buď podľa kategórií alebo podľa kľúčových slov. Vyskúšajte to! 

 

Nový blog!
V sekcií blog nájdete odborné články z oblasti systémov manažérstva, certifikácie, zákonov ale aj z oblastí jemných zručností. Vyberte si kategóriu, ktorá Vás najviac zaujíma a využite možnosť odoberať len novinky z danej oblasti. 

 

Komplexné zabezpečenie služieb!
Náš tím odborníkov spolu s partnerskými organizáciami Vám zabezpečia plnenie normatívnych ale aj zákonných požiadaviek z oblasti systémov manažérstva, životného prostredia, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci ako aj ochrany osobných údajov. 

 

Pripravujeme zónu pre verných
Absolvujte kurzy cez nás, overte si našu kvalitu a vstúpte do sveta CeMS. Pripravujeme pre Vás rôzne výhodné akcie, väčší výber z rôznych kurzov, zbieranie vernostných bodov a podporu implementácie získaných vedomostí a zručností aj po absolvovaní kurzov. 

 

Veríme, že nová stránka bude pre Vás prehľadnejšia, jednoduchšia a krajšia. Ešte dolaďujeme posledné detaily stránky ako aj informačného systému a tak prosíme prepáčte, ak náhodou nájdete nedostatky. Zároveň, ak sa tak stane, napíšte nám na cems@cems.sk alebo využite četové políčko vpravo dole.