Snežienkova 1/A, 971 01 Prievidza
SK
CS

MŠVVaŠ SR nám udelilo akreditáciu na ďalší vzdelávací program

KATEGÓRIA

 

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR sa rozhodlo udeliť nám akreditáciu na ďalší vzdelávací program. Radi by sme Vám ho v skratke predstavili. Ide o akreditovaný vzdelávací program Inovatívne metódy využívané v automobilovom priemysle a strojárskej výrobe. Rozsah vzdelávania predstavuje 80 hodín. Už z názvu je jasné, že ide o súbor logicky postupne poprepájaných najčastejšie využívaných metodík využívaných v automotive a strojárstve.

 

Vzdelávací program pozostáva z modulov:

  • Modul – FMEA - Analýza možných chýb a ich dôsledkov
  • Modul – GLOBAL 8D - Riešenie problémov a reklamácií
  • Modul – Problem solving - Riešenie problémov
  • Modul – APQP - Pokročilé plánovanie kvality produktu
  • Modul – PPAP - Proces schvaľovania výrobných dielov
  • Modul – Základy SPC - Štatistické metódy riadenia procesov
  • Modul – MSA – Analýza systému merania
  • Modul – Metóda 5S (resp. 7S) - Japonský koncept zlepšovania pracoviska

Vďaka modulovému systému je možné absolvovať celý program ako aj konkrétne jednotlivé moduly samostatne resp. rôzne kombinácie.

 

Na školenie Vás všetkých pozývame, viac informácii sa Vám zobrazí po rozkliknutí Inovatívne metódy využívané v automobilovom priemysle a strojárskej výrobe.

Podobné články

Čo je integrovaný systém manažérstva?

Čo je integrovaný systém manažérstva?

KATEGÓRIA

Tento článok je venovaný spoločnostiam, ktoré by chceli zavádzať štandardy ISO a nie sú pevne rozhodnuté akým smerom sa chcú vybrať. Predpokladajme, že chcete svoju organizáciu certifikovať podľa viacerých štandardov ISO. Alebo je vaša organizácia už certifikovaná podľa jednej normy ISO a chcete dosiahnuť certifikáciu viacerých systémov manažérstva.

Zobraziť viac
Kto je etický hacker a čo je jeho prácou

Kto je etický hacker a čo je jeho prácou

KATEGÓRIA

Slová ako hacker alebo etický hacker sa v spoločnosti skloňujú každým dňom viac a viac. Mnoho ľudí však stále nevie čo hackerstvo znamená a aký je rozdiel medzi hackerom a etickým hackerom. Predtým než si vysvetlíme čo je etické hackerstvo si najskôr musíme povedať základné rozdelenie hackerov.

Zobraziť viac
Sprievodca riadením projektového manažmentu! (1.časť)

Sprievodca riadením projektového manažmentu! (1.časť)

KATEGÓRIA

Každý projekt má požiadavky, čo znamená, že každý projektový manažér by mal mať pripravený plán riadenia požiadaviek. Ako to funguje? Aké sú typy projektových požiadaviek? Čo je riadenie požiadaviek? Všetko sa dozviete v našom novom blogu.

Zobraziť viac
Ako sa dá zvládnuť stres?

Ako sa dá zvládnuť stres?

KATEGÓRIA

Stres môže človeka pohltiť do takej miery, že sa odpojí od svojich každodenných činností, povinností, rodiny, priateľov a blízkych. Všetci sa každý deň stretávame s určitým množstvom stresu, ale zvyčajne sa s ním dokážeme vyrovnať a pokračovať v tom, čo je potrebné urobiť. Vysoká úroveň stresu môže mať negatívny vplyv na vaše zdravie, vzťahy alebo kvalitu života! Ako sa ho naučiť zvládať?

Zobraziť viac

Newsletter