Snežienkova 1/A, 971 01 Prievidza
SK
CS

Opäť nové akreditované školenia MŠVVaŠ SR

KATEGÓRIA

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR sa rozhodlo predĺžiť nám akreditáciu na vzdelávací program Interný audítor systému manažérstva. Okrem stálych modulov:

  • Interný audítor systému manažérstva kvality podľa normy ISO 9001
  • Interný audítor systému environmentálneho manažérstva podľa normy ISO 14001
  • Interný audítor systému manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa normy ISO 45001

sme akreditáciu získali na ďalšie 2 normy:

  • Interný audítor systému manažérstva informačnej bezpečnosti podľa normy ISO/IEC 27001
  • Interný audítor systému manažérstva kvality pre automobilový priemysel podľa normy IATF 16949

Celkovo ide o akreditovaný vzdelávací program, ktorého rozsah predstavuje 120 hodín. Je len na Vás, či si prajete absolvovať komplexné školenie interných audítorov podľa všetkých noriem alebo len jednotlivé moduly zvlášť. Viac informácii nájdete na: https://www.cems.sk/skolenia/1-auditovanie-kvalita-systemy-manazerstva

Podobné články

Čo je integrovaný systém manažérstva?

Čo je integrovaný systém manažérstva?

KATEGÓRIA

Tento článok je venovaný spoločnostiam, ktoré by chceli zavádzať štandardy ISO a nie sú pevne rozhodnuté akým smerom sa chcú vybrať. Predpokladajme, že chcete svoju organizáciu certifikovať podľa viacerých štandardov ISO. Alebo je vaša organizácia už certifikovaná podľa jednej normy ISO a chcete dosiahnuť certifikáciu viacerých systémov manažérstva.

Zobraziť viac
Kto je etický hacker a čo je jeho prácou

Kto je etický hacker a čo je jeho prácou

KATEGÓRIA

Slová ako hacker alebo etický hacker sa v spoločnosti skloňujú každým dňom viac a viac. Mnoho ľudí však stále nevie čo hackerstvo znamená a aký je rozdiel medzi hackerom a etickým hackerom. Predtým než si vysvetlíme čo je etické hackerstvo si najskôr musíme povedať základné rozdelenie hackerov.

Zobraziť viac
Sprievodca riadením projektového manažmentu! (1.časť)

Sprievodca riadením projektového manažmentu! (1.časť)

KATEGÓRIA

Každý projekt má požiadavky, čo znamená, že každý projektový manažér by mal mať pripravený plán riadenia požiadaviek. Ako to funguje? Aké sú typy projektových požiadaviek? Čo je riadenie požiadaviek? Všetko sa dozviete v našom novom blogu.

Zobraziť viac
Ako sa dá zvládnuť stres?

Ako sa dá zvládnuť stres?

KATEGÓRIA

Stres môže človeka pohltiť do takej miery, že sa odpojí od svojich každodenných činností, povinností, rodiny, priateľov a blízkych. Všetci sa každý deň stretávame s určitým množstvom stresu, ale zvyčajne sa s ním dokážeme vyrovnať a pokračovať v tom, čo je potrebné urobiť. Vysoká úroveň stresu môže mať negatívny vplyv na vaše zdravie, vzťahy alebo kvalitu života! Ako sa ho naučiť zvládať?

Zobraziť viac

Newsletter